M22-LED230-W 230V
M22-LED230-W 230V kontrolka (bílá)
M22 LED230V W
Výprodej
M22-LED230-W 230V
Kód: 1160
Neohodnoceno
Popis zboží:
- M22-LED230-W pro čelní uchycení se šroubovými svorkami
- LED prvek
Technické parametry:
- Rozsah napájecího napětí: 85 - 264 V AC
- Provozní proud: 5 - 15 mA